Eaton Trappenhuisschakelaar tle 230vac 16a contacten 1M breedte 1te - 101064
Artikelnummer: 12454147 | Fabrikantnummer: 101064 | EAN: 4015081011698
Omschrijving
Eaton Industries TL E tijdrelais, (bxdxh) 17.5x65x87mm, tijdbereik 30 - 720s, functie afvalvertragend, 1 uitgangen, vertraagd, maa, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 230V, DRA (DIN-rail adapter), bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 230V, frontmontage, geschikt voor omegarailmontage
Het productnummer van de fabrikant is 101064. Het EAN nummer is 4015081011698. Het interne artikelnummer is 12454147.
Aanvullende informatie
xPole
Tijdrelais, trappenlichtautomaat, impulsschakelaar, multifunctioneel , 4 functies, voedingsspanning 230VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Tijdrelais, trappenlichtautomaat, impulsschakelaar, multifunctioneel , 4 functies, voedingsspanning 230VAC
| Klasse |
Tijdrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 17.5 mm |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 87 mm |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stroom | 16 A |
| Diepte | 65 mm |
| Max. inschakelstroom | 80 A |
| Functie afvalvertragend | Ja |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Functie uitschakelwissend | Nee |
| Functie pulsvormend | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Functie inschakelwissend | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Functie opkomvertragend | Nee |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 1 |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 0 |
| Frontmontage | Ja |
| Bedieningstype | Analoog met multifunctie |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Tijdbereik | 30 - 720 s |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 203 - 262 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 203 - 262 V |
| Categorieën |
Tijdrelais
Industrieel |
Huidige product
Eaton Trappenhuisschakelaar tle 230vac 16a contacten 1M breedte 1te
Artikelnummer: 12454147
Fabrikantnummer: 101064