Eaton Wandcontactdoos Z-SD230 230vac 10/16a ip20 , - 266875
Artikelnummer: 11159776 | Fabrikantnummer: 266875 | EAN: 4015082668754
Omschrijving
Eaton Industries Z wandcontactdoos modulair, nom. (meet)spanning 250V, nom. (meet)stroom 16A, spanningstype AC, uitvoering contactdoos CEE 7/3 (type, aardcontact randaarde clips, breedte in module-eenheden 2.5, inbouwdiepte 60mm, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 contactdozen,
Het productnummer van de fabrikant is 266875. Het EAN nummer is 4015082668754. Het interne artikelnummer is 11159776.
Aanvullende informatie
Schukostekkerdoos, uitvoering conform VDE, ÖVE, modulair op rail aansluitbaar L/N, schroefbevestiging mogelijk, breedte 2,5PE, railblok Z7-SD/1P+N 10 mm2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Wandcontactdoos modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 2.5 |
| Met controlelamp | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 2 |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Categorieën |
Wandcontactdoos
Componenten Groepenkasten |
Huidige product