Eaton Xcomfort-csez-01/07-venstercontact inbouw maakcontact - 104923
Artikelnummer: 10544059 | Fabrikantnummer: 104923 | EAN: 4015081047307
Het productnummer van de fabrikant is 104923. Het EAN nummer is 4015081047307. Het interne artikelnummer is 10544059.
| Klasse |
Openingsmelder voor bewakingstechniek
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XComfort
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Met aansluitkabel | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Contacten | 1 maakcontact |
| Draadloos | Nee |
| Vds klasse | Geen |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Leidinglengte verbindingskabel | 0.45 m |
| Breedte sensor | 6.8 mm |
| Diameter sensor | 6.8 mm |
| Hoogte van de sensor | 6.8 mm |
| Opnemerlengte | 27 mm |
| Categorieën |
Inbraakbeveiliging
Coax en data |
Artikelnummer: 10544059
Fabrikantnummer: 104923