Eaton Xcomfort enkele wip jaloezie crèmewit (elektrowit) - 147614
Artikelnummer: 10785865 | Fabrikantnummer: 147614 | EAN: 4015081440740
Het productnummer van de fabrikant is 147614. Het EAN nummer is 4015081440740. Het interne artikelnummer is 10785865.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
XComfort
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Breedte | 55 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 55 mm |
| Kleur | Beige |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9001 |
| Gebruik | Jaloezie |
| Opdruk/indicatie | Symbool "pijlen" |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Hoogte | 7 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 10785865
Fabrikantnummer: 147614