Eaton Montageset MSW 1-polig iec railsysteem 630a sasy 60i B=1200MM - 153021
Artikelnummer: 20521872 | Fabrikantnummer: 153021 | EAN: 4015081497614
Omschrijving
Eaton Industries inbouwunit met railsystemen
Het productnummer van de fabrikant is 153021. Het EAN nummer is 4015081497614. Het interne artikelnummer is 20521872.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit met railsystemen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 105 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Diepte | 50 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Dikte rail | 5 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte rail | 30 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 0 kA |
| Breedte | 1125 mm |
| Railkoperpositie | Midden centraal |
| Max.(meet)stroom | 400 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Montageset MSW 1-polig iec railsysteem 630a sasy 60i B=1200MM
Artikelnummer: 20521872
Fabrikantnummer: 153021