Eaton Montageset MSW 3-polig iec railsysteem 630a sasy 60i B=800MM - 120706
Artikelnummer: 20521880 | Fabrikantnummer: 120706 | EAN: 4015081185368
Omschrijving
Eaton Industries inbouwunit met railsystemen
Het productnummer van de fabrikant is 120706. Het EAN nummer is 4015081185368. Het interne artikelnummer is 20521880.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Inbouwunit met railsystemen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Profi+ system
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Diepte | 50 mm |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Dikte rail | 5 mm |
| Breedte | 725 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Met afdekking | Ja |
| Hoogte rail | 30 mm |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 0 kA |
| Railkoperpositie | Midden centraal |
| Max.(meet)stroom | 400 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Montageset MSW 3-polig iec railsysteem 630a sasy 60i B=800MM
Artikelnummer: 20521880
Fabrikantnummer: 120706