Eaton MTRBEVS PKZM0-1,6/NHI11-GVP - 039438
Artikelnummer: 21546224 | Fabrikantnummer: 039438 | EAN: 4015080394389
Omschrijving
Eaton Industries motorbeveiligingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 039438. Het EAN nummer is 4015080394389. Het interne artikelnummer is 21546224.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 54 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 1.6 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Ja |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.25 kW |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 1 - 1.6 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 25 - 25 A |
| Verliesvermogen | 5.36 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product