Eaton MTRBEVSCH PKZM0-6,3-GVP2 - 202750
Artikelnummer: 21548288 | Fabrikantnummer: 202750 | EAN: 4015082027506
Omschrijving
Eaton Industries PKZ motorbeveiligingsschakelaar, (dxhxb) 76x93x45mm, instelbereik overbelastingsbeveilig 4 - 6.3A, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, nom. continustroom Iu 6.3A, uitschakeltechniek thermomagnetisch,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 202750. Het EAN nummer is 4015082027506. Het interne artikelnummer is 21548288.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Nom. continustroom Iu | 6.3 A |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 2.2 kW |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 1.1 kW |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 4 - 6.3 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 98 - 98 A |
| Verliesvermogen | 5.68 W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product