Eaton Motorbeveiligingsschakelaars 16-25 A 2P - 248400
Artikelnummer: 22620638 | Fabrikantnummer: 248400 | EAN: 4015082484002
Omschrijving
Eaton Industries motorbeveiligingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 248400. Het EAN nummer is 4015082484002. Het interne artikelnummer is 22620638.
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 75 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte | 36 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0 kW |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Faseuitvalgevoelig | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Magnetisch |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 10 kA |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 16 - 25 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 250 - 325 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product