Eaton M.COMB 230VAC MSC-R-0,63-M7 - 102983
Artikelnummer: 21546773 | Fabrikantnummer: 102983 | EAN: 4015081028221
Omschrijving
Eaton Industries MSC motorstarter/motorstarter combi., type motorstarter draaistarter, instelbereik overbelastingsbeveilig 0.4 - 0.63A, met kortsluitactivering, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, nom. bedrijfsstroom Ie 0.6A, aanloopklasse CLASS 10 A,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 102983. Het EAN nummer is 4015081028221. Het interne artikelnummer is 21546773.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MSC
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 90 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Diepte | 200 mm |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Met kortsluitactivering | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Hoogte | 153 mm |
| Met zekering | Nee |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 55 °C |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 0.6 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.18 kW |
| Nom. vermogen, 575 V, 60Hz, 3-fase | 0 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 1, 480 Y/277 V | 0 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 1, 600 Y/347 V | 0 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Opgenomen vermogen | 1.4 W |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. vermogen, 460 V, 60Hz, 3-fase | 0 kW |
| Aantal commandoposities | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Met transformator | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 400 V | 50000 A |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 0.63 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V, 3-fase | 0.09 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 230 V | 50000 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.4 - 0.63 A |
| Type motorstarter | Omkeerstarter |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 2 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product