Eaton Systeem 55 nen meterbord sleuf 220x350mm - 1909938
Artikelnummer: 20534741 | Fabrikantnummer: 1909938 | EAN: 8711426852440
Omschrijving
Eaton Industries Systeem 55 meterbord, zwart, (hxb) 350x220mm, RAL-nummer 7016
Het productnummer van de fabrikant is 1909938. Het EAN nummer is 8711426852440. Het interne artikelnummer is 20534741.
Aanvullende informatie
Meterplaats conform NEN 3249 voor de bevestiging van kW/h meters; met bevestigingslippen; B = 220 mm, H = 350 mm.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Meterbord
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 220 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Slagvastheid | Overig |
| Beveiliging | Geen |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Hoogte | 350 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Verlengstuk | Nee |
| Met zekeringensleuf | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product