Eaton Blessing nexi panel 20 D-D iso (C+C) - NEXI-PLEX-20-DD
Artikelnummer: 22762141 | Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-20-DD | EAN: 3660191614287
Omschrijving
Pictogramplaat kit NexiTech, 20m, ISO C+C, pijl omlaag+omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI-PLEX-20-DD. Het EAN nummer is 3660191614287. Het interne artikelnummer is 22762141.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 23 mm |
| Lengte | 291 mm |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Naar beneden |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product