Eaton Blessing nexi panel 20 U-B iso (e+z) - NEXI-PLEX-20-UB
Artikelnummer: 22762143 | Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-20-UB | EAN: 3660191614324
Omschrijving
Pictogramplaat kit NexiTech, 20m, ISO E+Z, pijl omhoog/rechtdoor+blind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI-PLEX-20-UB. Het EAN nummer is 3660191614324. Het interne artikelnummer is 22762143.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 23 mm |
| Lengte | 291 mm |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product