Eaton Blessing nexitech paneel noodverlichting opal iso (a+b) acrylglas plaat dubbelzijdig - NEXI-PLEXO-20-LR
Artikelnummer: 22762147 | Fabrikantnummer: NEXI-PLEXO-20-LR | EAN: 3660191614409
Omschrijving
Pictogramplaat opaal kit NexiTech, 20m, ISO A+B, pijl rechts+links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI-PLEXO-20-LR. Het EAN nummer is 3660191614409. Het interne artikelnummer is 22762147.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 23 mm |
| Lengte | 291 mm |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Overig |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing nexitech paneel noodverlichting opal iso (a+b) acrylglas plaat dubbelzijdig
Artikelnummer: 22762147
Fabrikantnummer: NEXI-PLEXO-20-LR