Eaton NexiTech Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 250LM, ip65 - NEXI250-CGS-IP
Artikelnummer: 23227934 | Fabrikantnummer: NEXI250-CGS-IP | EAN: 3660191603113
Omschrijving
Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 250lm, IP65
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI250-CGS-IP. Het EAN nummer is 3660191603113. Het interne artikelnummer is 23227934.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Wit |
| Met lichtbron | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK07 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Breedte | 125 mm |
| Lamphouder | Overig |
| Spanningstype | AC/DC |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Inbouwbreedte | 290 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Accu-eigenschap | Overig |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Geschikt voor markeringstype | Inlegvel/-plaat |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 250 lm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Toepassing indicator | Enkelzijdig/dubbelzijdig |
| Functie | Vluchtwegverlichting/-indicatie |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -10 - 40 °C |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Soort bedrading | Incl. doorgangsbedrading |
| Max. systeemvermogen | 4.2 W |
| Vermogensfactor | 0.55 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aantal verlichtingskoppen | 29 |
| Kleurtemperatuur | 5053 - 5053 K |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| RAL-nummer behuizing | 9003 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | A |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Overig |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Centraal (centrale batterij) |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | |
| Nom. stroom | - mA |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Lichtstroom in standby modus | lm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton NexiTech Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 250LM, ip65
Artikelnummer: 23227934
Fabrikantnummer: NEXI250-CGS-IP