Eaton Blessing nexitech led plex kit iso a+b+e+e+c+c+z acrylglas plaat dubbelzijdig rechts - NEXI-PLEX-IP
Artikelnummer: 22585863 | Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-IP | EAN: 3660191603526
Omschrijving
Pictogramplaat voor NexiTech IP65, 30m, incl. alle pictogrammen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI-PLEX-IP. Het EAN nummer is 3660191603526. Het interne artikelnummer is 22585863.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 315 mm |
| Breedte | 167 mm |
| Materiaaldikte | 5 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Overig |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing nexitech led plex kit iso a+b+e+e+c+c+z acrylglas plaat dubbelzijdig rechts
Artikelnummer: 22585863
Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-IP