Eaton NexiTech Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 1000LM - NEXI1000-CGS
Artikelnummer: 26526107 | Fabrikantnummer: NEXI1000-CGS | EAN: 3660191818623
Omschrijving
Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 1000lm
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI1000-CGS. Het EAN nummer is 3660191818623. Het interne artikelnummer is 26526107.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Breedte | 110 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Spanningstype | DC |
| Slagvastheid | IK03 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Incl. pictogram | Nee |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Ja |
| Aantal verlichtingskoppen | 1 |
| Nom. spanning | 198 - 264 V |
| Functie | Vluchtwegverlichting |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Vermogensfactor | 0.88 |
| Nom. stroom | 49 - 49 mA |
| Max. systeemvermogen | 9.9 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Aansluitwijze | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Kleurtemperatuur | 5500 - 5900 K |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | h |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Inbouwbreedte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Herkenningsafstand | m |
| Lichtstroom in standby modus | lm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton NexiTech Noodverlichting, opbouw, centraal CG-S, 1000LM
Artikelnummer: 26526107
Fabrikantnummer: NEXI1000-CGS