Eaton PSL Voeding Pri. 90 - 264vac, sec. 24VDC, 100W, 3,8a - EP-401405
Artikelnummer: 25694846 | Fabrikantnummer: EP-401405 | EAN: 786676040266
Omschrijving
Voeding pri. 90 - 264VAC, sec. 24VDC, 100W, 3,8A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-401405. Het EAN nummer is 786676040266. Het interne artikelnummer is 25694846.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PSL
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Breedte in module-eenheden | 5 |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 91 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Breedte | 89.9 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.8 A |
| Vermogensafgifte | 100 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwhoogte | 91 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.8 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Hoogte | 55.6 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 125 - 375 V |
| Inbouwbreedte | 89.9 mm |
| Opgenomen vermogen | 115 VA |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton PSL Voeding Pri. 90 - 264vac, sec. 24VDC, 100W, 3,8a
Artikelnummer: 25694846
Fabrikantnummer: EP-401405