Eaton PSL Voeding Pri. 90 - 264vac, sec. 24VDC, 10W, 0,42a - EP-401402
Artikelnummer: 25694848 | Fabrikantnummer: EP-401402 | EAN: 786676040211
Omschrijving
Voeding pri. 90 - 264VAC, sec. 24VDC, 10W, 0,42A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-401402. Het EAN nummer is 786676040211. Het interne artikelnummer is 25694848.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PSL
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Inbouwbreedte | 18 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 91 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 10 W |
| Inbouwhoogte | 91 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.42 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Hoogte | 55.6 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.42 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 125 - 375 V |
| Opgenomen vermogen | 13 VA |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton PSL Voeding Pri. 90 - 264vac, sec. 24VDC, 10W, 0,42a
Artikelnummer: 25694848
Fabrikantnummer: EP-401402