Eaton Nood-uit 45MM 0M+0V draaiontgrendeld verlicht - 121460
Artikelnummer: 20300662 | Fabrikantnummer: 121460 | EAN: 4015081192809
Omschrijving
Eaton Industries drukknop frontelement (paddestoel), type ontgrendeling draaiontgrendeling, knop rood, bouwvorm lens rond, geschikt voor noodstop, gatdiameter 22.5mm, frontrand kunststof, type knop vlak, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 45mm,
Het productnummer van de fabrikant is 121460. Het EAN nummer is 4015081192809. Het interne artikelnummer is 20300662.
Aanvullende informatie
NOOD-HOLD-/NOOD-UIT-knop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Palmvorm, diameter: 45 mm, Verlichting: Verlichting mogelijk met LED element, Draaiontgrendeling, Beschrijving: Niet manipuleerbaar conform ISO 13850, EN 418, kleur Paddestoelknop: rood, kleur Paddestoelknop sokkel: geel, RAL 3000, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Aanwijzingen: Max. Uitrusting: 4 x M22-(C)K01, 10 of 2 x M22-(C)K02, 20, 11, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Diameter kap | 45 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product