Eaton Nood-uit 60MM 0M+0V trekontgrendeld verlicht - 152861
Artikelnummer: 20859820 | Fabrikantnummer: 152861 | EAN: 4015081496396
Omschrijving
Eaton Industries drukknop frontelement (paddestoel), type ontgrendeling trek-ontgrendeling, knop rood, geschikt voor noodstop, geschikt voor verlichting, gatdiameter 22.5mm, frontrand kunststof, type knop hoog, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) overig, diameter kap 60mm,
Het productnummer van de fabrikant is 152861. Het EAN nummer is 4015081496396. Het interne artikelnummer is 20859820.
Aanvullende informatie
NOOD-HOLD-/NOOD-UIT-knop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Palmvorm, diameter: 60 mm, Verlichting: Verlichting mogelijk met LED element, Trekontgrendeling, Beschrijving: Niet manipuleerbaar conform ISO 13850, EN 418, kleur Paddestoelknop: rood, kleur Paddestoelknop sokkel: geel, beschermingsgraad: IP66, IP69K, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Aanwijzingen: Max. Uitrusting: 4 x M22-(C)K01, 10 of 2 x M22-(C)K02, 20, 11, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Diameter kap | 60 mm |
| Type ontgrendeling | Trek-ontgrendeling |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product