Eaton Nood-uit-knop D=45MM verlicht draaiontgrendeld - 121462
Artikelnummer: 11037226 | Fabrikantnummer: 121462 | EAN: 4015081192823
Omschrijving
Eaton Industries RMQ M22 drukknop frontelement (paddestoel), knop rood, geschikt voor noodstop, schakelfunctie vergrendelend, gatdiameter 22.5mm, type ontgrendeling draaiontgrendeling, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 45mm, type knop hoog, bouwvorm lens rond, frontrand overig,
Het productnummer van de fabrikant is 121462. Het EAN nummer is 4015081192823. Het interne artikelnummer is 11037226.
Aanvullende informatie
NOOD-HOLD-/NOOD-UIT-knop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Palmvorm, diameter: 45 mm, Verlichting: Onverlicht, Draaiontgrendeling, Beschrijving: Niet manipuleerbaar conform ISO 13850, EN 418, kleur Paddestoelknop: rood, kleur Paddestoelknop sokkel: geel, RAL 3000, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, Aanwijzingen: Max. Uitrusting: 4 x M22-(C)K01, 10 of 2 x M22-(C)K02, 20, 11, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Diameter kap | 45 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Nood-uit-knop D=45MM verlicht draaiontgrendeld
Artikelnummer: 11037226
Fabrikantnummer: 121462