Eaton RMQ M22 Nood-Uit, rood, 30MM, trekontgrendeld, verlicht, 22,5 MM montagegat - 197537
Artikelnummer: 23296913 | Fabrikantnummer: 197537 | EAN: 4015081942534
Omschrijving
NOOD-UIT, rood, 30mm, trekontgrendeld, verlicht, 22,5 mm montagegat
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 197537. Het EAN nummer is 4015081942534. Het interne artikelnummer is 23296913.
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type knop | Hoog |
| Diameter kap | 30 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Type ontgrendeling | Trek-ontgrendeling |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton RMQ M22 Nood-Uit, rood, 30MM, trekontgrendeld, verlicht, 22,5 MM montagegat
Artikelnummer: 23296913
Fabrikantnummer: 197537