Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting iso plafond acrylglas plaat naar beneden - 40071354504
Artikelnummer: 22388323 | Fabrikantnummer: 40071354504 | EAN: 4012539328742
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed, plafond, 20m, ISO C+C, pijl omlaag+omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354504. Het EAN nummer is 4012539328742. Het interne artikelnummer is 22388323.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 225 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting iso plafond acrylglas plaat naar beneden
Artikelnummer: 22388323
Fabrikantnummer: 40071354504