Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso wand acrylglas plaat naar beneden - 40071354502
Artikelnummer: 22388322 | Fabrikantnummer: 40071354502 | EAN: 4012539328728
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed, wand, 20m, ISO C, pijl omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354502. Het EAN nummer is 4012539328728. Het interne artikelnummer is 22388322.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 225 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso wand acrylglas plaat naar beneden
Artikelnummer: 22388322
Fabrikantnummer: 40071354502