Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso wand acrylglas plaat naar beneden - 40071354534
Artikelnummer: 22388325 | Fabrikantnummer: 40071354534 | EAN: 4012539328896
Omschrijving
Pictogramplaat GuideLed, plafond, 30m, ISO C+C, pijl omlaag+omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354534. Het EAN nummer is 4012539328896. Het interne artikelnummer is 22388325.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
GuideLED
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 185 mm |
| Lengte | 325 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Model | Overig |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing guideled pictogram noodverlichting BL iso wand acrylglas plaat naar beneden
Artikelnummer: 22388325
Fabrikantnummer: 40071354534