Eaton NexiTech Pictogramplaat Kit nexitech, 30M, BB (brandhaspel) - NEXI-PLEX-FEX
Artikelnummer: 22834800 | Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-FEX | EAN: 3660191607890
Omschrijving
Pictogramplaat kit NexiTech, 30m, BB (brandhaspel)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is NEXI-PLEX-FEX. Het EAN nummer is 3660191607890. Het interne artikelnummer is 22834800.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 111 mm |
| Lengte | 292 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Geen |
| Materiaaldikte | 0.375 mm |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton NexiTech Pictogramplaat Kit nexitech, 30M, BB (brandhaspel)
Artikelnummer: 22834800
Fabrikantnummer: NEXI-PLEX-FEX