Eaton PICTO ZFS62/63-NZM-NA - 144904
Artikelnummer: 22669172 | Fabrikantnummer: 144904 | EAN: 4015081414147
Omschrijving
Eaton Industries MCCB veiligheidspictogram overig, kunststof, zilver, (hxb) 5x27mm, dikte 5mm, kwaliteit overig, overig, met waarschuwingstekst, bestand tegen water, taal van de opdruk meerdere, met bevestigingsmateriaal, symbool overig, letterlijke opdruk overig, rechthoekig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 144904. Het EAN nummer is 4015081414147. Het interne artikelnummer is 22669172.
| Klasse |
Veiligheidspictogram
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
MCCB's & Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Kleur | Zilver |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 27 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Hoogte | 5 mm |
| Met waarschuwingssymbool | Nee |
| Bestand tegen water | Ja |
| Inklapbaar | Nee |
| Dikte | 5 mm |
| Nalichtend | Nee |
| Met waarschuwingstekst | Ja |
| Boogvormig | Nee |
| Model | Overig |
| Symbool | Overig |
| Fluorescerend | Nee |
| Letterlijke opdruk | Overig |
| Taal van de opdruk | Meerdere |
| Reflecterend | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Brandbeveiliging
Coax en data |
Huidige product