Eaton OMKSCHAK DIULM32/21 110VAC - 278183
Artikelnummer: 20341362 | Fabrikantnummer: 278183 | EAN: 4015082781835
Omschrijving
Eaton Industries DIUL M magneetschakelaarcombinatie, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 110V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 120V, aansluitwijze hoofdstroomcircuit schroefaansluiting, 6 hoofdcontacten als maakco, beschermingsgraad (IP) IP00, beschermingsgraad (NEMA) overig,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 278183. Het EAN nummer is 4015082781835. Het interne artikelnummer is 20341362.
| Klasse |
Magneetschakelaarcombinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
DIUL
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Hoogte | 85 mm |
| Draagrailmontage mogelijk | Nee |
| Diepte | 138 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 6 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 15 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 32 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 32 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Functie | Omkeer magneetschakelaar |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. vermogen NEMA | 14.9 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 0 - 0 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product