Eaton BESTSCHAK T0-3-8297/I1 - 222666
Artikelnummer: 21548541 | Fabrikantnummer: 222666 | EAN: 4015082226664
Omschrijving
Eaton Industries besturingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 222666. Het EAN nummer is 4015082226664. Het interne artikelnummer is 21548541.
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Met nulstand | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Opbouwtoestel |
| Compleet apparaat in behuizing | Ja |
| Uitvoering schakelaar | Omschakelaar |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product