Eaton Xenergy onderbak gladde zijden 375x250mm ip65 - 062655
Artikelnummer: 21264222 | Fabrikantnummer: 062655 | EAN: 4015080626558
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 062655. Het EAN nummer is 4015080626558. Het interne artikelnummer is 21264222.
Aanvullende informatie
Losse kast onderdeel x, materiaal polycarbonaat, slagvast, zijwanden glad, zonder voorgeperste gaat, voor willekeurige gaten, wanddikte=6.5mm, RAL 7032, directe montage op de wand mogelijk zonder extra toebehoren
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 375 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Geen |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal modulen | 1 |
| Inwendige diepte | 100 mm |
| Functiebehoud | Overig |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Aantal rijen | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Plaatdikte kast | 9 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product