Eaton Xenergy onderbak zijwanden uitbreekbaar boven/onder 375x250mm ip65 - 065028
Artikelnummer: 20428725 | Fabrikantnummer: 065028 | EAN: 4015080650287
Omschrijving
Eaton Industries installatiekast leeg
Het productnummer van de fabrikant is 065028. Het EAN nummer is 4015080650287. Het interne artikelnummer is 20428725.
Aanvullende informatie
Verdelerkast onderdeel, materiaal polycarbonaat, slagvast, zijwanden gesloten, voorgeperst, wanden boven en onder open, RAL 7032, uitgebreid toebehoren voor verdelerbouw is afzonderlijk verkrijgbaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| RAL-nummer | 7035 |
| Breedte | 375 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Inbouwdiepte | 200 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 250 mm |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Type deur | Geen |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal modulen | 1 |
| Inwendige diepte | 100 mm |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 4 |
| Functiebehoud | Overig |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Aantal rijen | 0 |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Plaatdikte kast | 6 mm |
| Aantal leidinginvoeringen | 76 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Xenergy onderbak zijwanden uitbreekbaar boven/onder 375x250mm ip65
Artikelnummer: 20428725
Fabrikantnummer: 065028