Eaton Overbelastingsrelais thermisch ZB32-0,6 0,4..0,6a - 278445
Artikelnummer: 20379428 | Fabrikantnummer: 278445 | EAN: 4015082784454
Het productnummer van de fabrikant is 278445. Het EAN nummer is 4015082784454. Het interne artikelnummer is 20379428.
| Klasse |
Overbelastingsrelais thermisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ZB
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Instelbaar stroombereik | 0.4 - 0.6 A |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie ingang | Nee |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 20379428
Fabrikantnummer: 278445