Eaton Overspanningsafleider spet2-280/1 - 168741
Artikelnummer: 20442418 | Fabrikantnummer: 168741 | EAN: 4015081651948
Omschrijving
Eaton Industries netoverspanningsbeveiliging
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 168741. Het EAN nummer is 4015081651948. Het interne artikelnummer is 20442418.
| Klasse |
Netoverspanningsbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Xpole
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met meldcontact | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| DIN-grootte | 1 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 25 mm² |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 10 kA |
| Veiligheidsniveau | 1.2 kV |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm TN | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Nee |
| Netvorm TT | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-S | Nee |
| Netvorm overig | Ja |
| Nom. spanning AC | 280 V |
| Aantal geleiders (excl. aarde) | 1 |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Lekstroomvrij | Nee |
| Max. overstroombeveiliging, serieschakeling (zekering) | 100 A |
| Geïntegreerde kortsluitbeveiliging | Nee |
| Categorieën |
Netoverspanning conditionering
Coax en data |
Huidige product