Eaton P lastschakelaar Aan-Uit-schakelaar, 3-polig +N, 80 A, nood-uit-functie, opbouw - EP-400992
Artikelnummer: 25671718 | Fabrikantnummer: EP-400992 | EAN: 4015082963668
Het productnummer van de fabrikant is EP-400992. Het EAN nummer is 4015082963668. Het interne artikelnummer is 25671718.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Hoogte | 180 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 162 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 80 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Eaton Nulleider schakelbaar voor P3
Artikelnummer: 10557979
Fabrikantnummer: 062432
Eaton Nulleider schakelbaar
Artikelnummer: 10557982
Fabrikantnummer: 064805
Eaton Vergrendelingsverlenging 25MM T5B P3
Artikelnummer: 11157997
Fabrikantnummer: 024671
Eaton Klemmenafdekking 3P voor lastscheider P3
Artikelnummer: 10556410
Fabrikantnummer: 021999
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560970
Fabrikantnummer: 057892
Eaton Draaigreep zwart voor lastscheider P3
Artikelnummer: 20319571
Fabrikantnummer: 041282
Eaton Draaigreep rood voor lastscheider P3
Artikelnummer: 20319529
Fabrikantnummer: 046028
Eaton Vergrendelingen met N-en pe-aansluiting
Artikelnummer: 20301993
Fabrikantnummer: 048289
Artikelnummer: 25671718
Fabrikantnummer: EP-400992