Eaton P lastschakelaar Hoofdschakelaar, 3-polig + 1 no + 1 NC, 80 A, nood-uit-functie, afslui - EP-400950
Artikelnummer: 25671673 | Fabrikantnummer: EP-400950 | EAN: 4015082963101
Omschrijving
Hoofdschakelaar, 3-polig + 1 no + 1 nc, 80 A, NOOD-UIT-functie, afslui
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is EP-400950. Het EAN nummer is 4015082963101. Het interne artikelnummer is 25671673.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 112 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Diepte | 340 mm |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 80 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton P lastschakelaar Hoofdschakelaar, 3-polig + 1 no + 1 NC, 80 A, nood-uit-functie, afslui
Artikelnummer: 25671673
Fabrikantnummer: EP-400950