Eaton P lastschakelaar Stalen Behuizing met lastscheider 32a 4P draaigreep zwart - 197353
Artikelnummer: 23494874 | Fabrikantnummer: 197353 | EAN: 4015080894902
Omschrijving
Stalen behuizing met lastscheider 32A 4P draaigreep zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 197353. Het EAN nummer is 4015080894902. Het interne artikelnummer is 23494874.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Diepte | 200 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Hoogte | 127 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 15 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 15 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 13 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.64 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 32 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton P lastschakelaar Stalen Behuizing met lastscheider 32a 4P draaigreep zwart
Artikelnummer: 23494874
Fabrikantnummer: 197353