Eaton P lastschakelaar Veiligheidsschakelaar, 3-polig, 80 A, nood-uit-functie, afsluitbaar in - EP-400993
Artikelnummer: 25671722 | Fabrikantnummer: EP-400993 | EAN: 4015082963675
Het productnummer van de fabrikant is EP-400993. Het EAN nummer is 4015082963675. Het interne artikelnummer is 25671722.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
P lastschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Kleur bedieningselement | Rood |
| Hoogte | 180 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 30 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 80 A |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Ja |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 80 kA |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 169 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 2 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 80 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Eaton Nulleider schakelbaar voor P3
Artikelnummer: 10557979
Fabrikantnummer: 062432
Eaton Nulleider schakelbaar
Artikelnummer: 10557982
Fabrikantnummer: 064805
Eaton Vergrendelingsverlenging 25MM T5B P3
Artikelnummer: 11157997
Fabrikantnummer: 024671
Eaton Klemmenafdekking 3P voor lastscheider P3
Artikelnummer: 10556410
Fabrikantnummer: 021999
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560970
Fabrikantnummer: 057892
Eaton Draaigreep zwart voor lastscheider P3
Artikelnummer: 20319571
Fabrikantnummer: 041282
Eaton Draaigreep rood voor lastscheider P3
Artikelnummer: 20319529
Fabrikantnummer: 046028
Eaton Vergrendelingen met N-en pe-aansluiting
Artikelnummer: 20301993
Fabrikantnummer: 048289
Artikelnummer: 25671722
Fabrikantnummer: EP-400993