Eaton Paddestoeldrukknop geel zonder toetsplaat vast - 216768
Artikelnummer: 20300655 | Fabrikantnummer: 216768 | EAN: 4015082167684
Omschrijving
Eaton Industries drukknop frontelement (paddestoel), knop geel, terugverend, gatdiameter 22.5mm, frontrand kunststof, type knop vlak, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 36.5mm, frontrand chroom, met frontring, beschermingsgraad (NEMA) 4X
Het productnummer van de fabrikant is 216768. Het EAN nummer is 4015082167684. Het interne artikelnummer is 20300655.
Aanvullende informatie
Paddestoeldrukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddestoel, Vast, kleur Paddestoel: geel, Indicatieplaatje: Zonder indicatieplaatje, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: 22 x 22, Functie: Vast, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie op apparaat wijzigbaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Met verlichting | Nee |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Type ontgrendeling | Geen |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Kleur knop | Geel |
| Diameter kap | 36.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Paddestoeldrukknop geel zonder toetsplaat vast
Artikelnummer: 20300655
Fabrikantnummer: 216768