Eaton Paddestoeldrukknop groen zonder toetsplaat terugverend - 216734
Artikelnummer: 20300593 | Fabrikantnummer: 216734 | EAN: 4015082167349
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan drukknop frontelement (paddestoel), met frontring, knop groen, gatdiameter 22.5mm, terugverend, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 36.5mm, type knop vlak/plat, bouwvorm lens rond, frontrand chroom, frontrand kunststof, beschermingsgraad (NEMA) 4X. 13,
Het productnummer van de fabrikant is 216734. Het EAN nummer is 4015082167349. Het interne artikelnummer is 20300593.
Aanvullende informatie
Paddestoeldrukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddestoel, terugverend, kleur Paddestoel: groen, Indicatieplaatje: Zonder indicatieplaatje, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: 22 x 22, Functie: terugverend, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Groen |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Type ontgrendeling | Geen |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diameter kap | 36.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Eaton Paddestoeldrukknop groen zonder toetsplaat terugverend
Artikelnummer: 20300593
Fabrikantnummer: 216734