Eaton Paddestoeldrukknop zwart 0 terugverend - 216724
Artikelnummer: 20300600 | Fabrikantnummer: 216724 | EAN: 4015082167240
Omschrijving
Eaton Industries RMQ-Titan drukknop frontelement (paddestoel), met frontring, knop zwart, gatdiameter 22.5mm, terugverend, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 36.5mm, type knop vlak/plat, bouwvorm lens rond, frontrand chroom, frontrand kunststof, beschermingsgraad (NEMA) 4X. 13,
Het productnummer van de fabrikant is 216724. Het EAN nummer is 4015082167240. Het interne artikelnummer is 20300600.
Aanvullende informatie
Paddestoeldrukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddestoel, terugverend, kleur Paddestoel: zwart, Indicatieplaatje: zwart, beschreven, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: 22 x 22, Functie: terugverend, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur frontrand | Chroom |
| Type ontgrendeling | Geen |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diameter kap | 36.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product