Eaton Paddestoeldrukknop zwart 0 vast - 216756
Artikelnummer: 20859344 | Fabrikantnummer: 216756 | EAN: 4015082167561
Omschrijving
Eaton Industries drukknop frontelement (paddestoel), type ontgrendeling overig, knop zwart, terugverend, gatdiameter 22.5mm, frontrand kunststof, type knop vlak, schakelfunctie vergrendelend, beschermingsgraad (IP) IP67/IP69K, diameter kap 36.5mm, frontrand zwart, met frontring,
Het productnummer van de fabrikant is 216756. Het EAN nummer is 4015082167561. Het interne artikelnummer is 20859344.
Aanvullende informatie
Paddestoeldrukknop, Assortiment: RMQ-Titan, Los apparaat, Bouwvorm: Paddestoel, Vast, kleur Paddestoel: zwart, Indicatieplaatje: zwart, beschreven, beschermingsgraad: IP66, IP67, IP69K, Frontring zwart, Aansluiting op SmartWire-DT: ja, met SWD-RMQ-verbindingen, Frontafmeting: 22 x 22, Functie: Vast, Aanwijzingen: Vaste-/tipfunctie op apparaat wijzigbaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Met verlichting | Nee |
| Voedingsspanning lamp | 0 V |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Type ontgrendeling | Geen |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Diameter kap | 36.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X, 13 |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product