Eaton PICTO 20M BRANDBLUSSER - FT2EWEC-PICTO-FEX
Artikelnummer: 23601133 | Fabrikantnummer: FT2EWEC-PICTO-FEX | EAN: 3660191810771
Omschrijving
Inlegpictogram FlexiTech, 20m, brandblusser
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2EWEC-PICTO-FEX. Het EAN nummer is 3660191810771. Het interne artikelnummer is 23601133.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
FlexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Lengte | 211 mm |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Richting | Geen |
| Breedte | 107.3 mm |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product