Eaton PICTO 20M ISO AE RE HOOG - FT2EWEC-PICTO-UR
Artikelnummer: 23601104 | Fabrikantnummer: FT2EWEC-PICTO-UR | EAN: 3660191810641
Omschrijving
Inlegpictogram FlexiTech, 20m, ISO AE, pijl rechts omhoog
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2EWEC-PICTO-UR. Het EAN nummer is 3660191810641. Het interne artikelnummer is 23601104.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
FlexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Lengte | 211 mm |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Overig |
| Breedte | 107.3 mm |
| Materiaaldikte | 0.125 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product