Eaton PICTO 20M ROLST ISO B LI - FT2EWEC-PICTO-DML
Artikelnummer: 23601110 | Fabrikantnummer: FT2EWEC-PICTO-DML | EAN: 3660191810696
Omschrijving
Inlegpictogram FlexiTech, 20m, rolstoel ISO B, pijl links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is FT2EWEC-PICTO-DML. Het EAN nummer is 3660191810696. Het interne artikelnummer is 23601110.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
FlexiTech
Toon alle producten in deze serie |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Lengte | 211 mm |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Links |
| Breedte | 107.3 mm |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product