Eaton Blessing pictogramplaat 71000 serie blind - 40071351197
Artikelnummer: 22474054 | Fabrikantnummer: 40071351197 | EAN: 4012539317357
Omschrijving
Eaton 71000 pictogram noodverlichting, acrylaat, betekenis pictogram vluchtweg, geschikt voor armatuur 71000LED, pictogramuitv. (symbool) zijde 1 blind, uitvoering acrylglas plaat, zichtafstand 32 meter
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071351197. Het EAN nummer is 4012539317357. Het interne artikelnummer is 22474054.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
71000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 330 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 32 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Richting | Geen |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing pictogramplaat 71000 serie blind
Artikelnummer: 22474054
Fabrikantnummer: 40071351197