Pictogram (kap) 46000 serie, 60M, iso B, pijl links - 40071351587
Artikelnummer: 23227800 | Fabrikantnummer: 40071351587 | EAN: 4012539348719
Omschrijving
Pictogram (kap) 46000 serie, 60m, ISO B, pijl links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071351587. Het EAN nummer is 4012539348719. Het interne artikelnummer is 23227800.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
46000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 349 mm |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 60 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Links |
| Lengte | 649 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Pictogram (kap) 46000 serie, 60M, iso B, pijl links
Artikelnummer: 23227800
Fabrikantnummer: 40071351587