Pictogram (kap) 46000 serie, 60M, iso E, pijl omhoog / rechtdoor - 40071354210
Artikelnummer: 23227825 | Fabrikantnummer: 40071354210 | EAN: 4012539349419
Omschrijving
Pictogram (kap) 46000 serie, 60m, ISO E, pijl omhoog / rechtdoor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354210. Het EAN nummer is 4012539349419. Het interne artikelnummer is 23227825.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
46000
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaaldikte | 3 mm |
| Herkenningsafstand | 60 m |
| Breedte | 3 mm |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Lengte | 649 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Pictogram (kap) 46000 serie, 60M, iso E, pijl omhoog / rechtdoor
Artikelnummer: 23227825
Fabrikantnummer: 40071354210