Eaton Blessing pictogram noodverlichting 79x11 iso A rechts - 40071354261
Artikelnummer: 22587200 | Fabrikantnummer: 40071354261 | EAN: 4012539338598
Omschrijving
Pictogram (kap) 79000 serie, 60m, ISO A, pijl rechts
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 40071354261. Het EAN nummer is 4012539338598. Het interne artikelnummer is 22587200.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
79000
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 330 mm |
| Lengte | 615 mm |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Herkenningsafstand | 60 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechts |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing pictogram noodverlichting 79x11 iso A rechts
Artikelnummer: 22587200
Fabrikantnummer: 40071354261