Eaton Blessing pictogram crystalway iso-C 20M 90GR - LUM10584
Artikelnummer: 23227914 | Fabrikantnummer: LUM10584 | EAN: 3660191105846
Omschrijving
Inlegpictogram (verticaal) CrystalWay 20m, ISO C, pijl omlaag
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10584. Het EAN nummer is 3660191105846. Het interne artikelnummer is 23227914.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Naar beneden |
| Breedte | 101.8 mm |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton Blessing pictogram crystalway iso-C 20M 90GR
Artikelnummer: 23227914
Fabrikantnummer: LUM10584